Naše služby

Services Icons

Branding

Proč jsou některé produkty úspěšnější než jiné? Proč klient projde kolem mnoha regálů v obchodě a ze všech nabízených plechovek sáhne po konkrétní značce nápoje? Odpovědí je jistota, že od určité značky může očekávat odzkoušenou kvalitu.

 

Jak se stát takovou firmou, kterou si klienti vyberou mezi tisíci jinými podniky? Můžete dát zdarma vyzkoušet své produkty tisícům lidí, ale takové řešení by vás asi finančně zruinovalo. Promyšlenějším a efektivnějším řešením je branding. Jedná se o nastavení takové firemní komunikace, která zasáhne vaši cílovou skupinu. Představte si, že existují lidé (a není jich málo), kteří váš produkt potřebují, a jsou ochotni za něj platit nemalé peníze. Branding vám pomůže takové lidi nejen oslovit, ale také si je udržet.

 

Věříme, že i váš produkt může mít obrovský potenciál. Umíte jej správně komunikovat vašim zákazníkům? Obraťte se na nás, a my vám pomůžeme.

Ematix services
Ematix services
Ematix services
Ematix services
Ematix services

Design

V dobách, když ještě neexistoval internet, byla hlavním propagačním médiem firmy či obchodu jeho výkladní skříň. Dnes je nejdůležitější webová stránka. Jaká je ta vaše, reprezentuje vaši firmu správně? Promyšlený design webu je totiž pro úspěch vašeho byznysu klíčový. Nejenže má potenciál okamžitě zaujmout pozornost nově příchozího klienta, ale rovněž mu efektivně podat informace o vašich produktech či službách.

Kapitola sama o sobě je uživatelská přívětivost webu. Je návštěvník schopný pohodlně nakoupit vaše produkty? Divili byste se, kolik firem má nelogicky stavěné webové stránky, takže klient se při pokusu o nákup dostane do složité smyčky kroků, což jej může od samotného nákupu úplně odradit. Svěřte tvorbu či update vašeho webu profesionálům! Provedeme důkladnou analýzu vašich stránek a pomůžeme s návrhem vhodného řešení.

 

Nedílnou součástí našich designových služeb je i tvorba fotografií. Naši zkušení fotografové vám rádi nafotí vaše produkty. Fotíme tak, abychom citlivě zachytili výjimečnost vašeho zboží a služeb, a klienti tak viděl konkrétní důvody, proč si vybrat právě vás.

Marketing

Marketing, reklama, sociální sítě, reels, hashtag….jde vám z těchto pojmů hlava kolem? V tom případě svěřte marketing profíkům! Abyste dokázali držet krok s online světem, musíte se neustále vzdělávat a držet krok s nejnovějšími trendy. Google, Facebook, Instagram a další velcí giganti totiž neustále mění své algoritmy, a co fungovalo před pár měsíci, nemusí fungovat dnes.

 

Marketing je naší velkou vášní a věnujeme se mu už spoustu let. Za tu dobu jsme se naučili, co funguje a co ne, a hlavně jaký styl propagace je vhodný pro jakou firmu. Věnujte se naplno vašemu byznysu, a marketing nechte na nás. Náš tým zkušených profesionálů vám pomůže s takovými výzvami, jako je například tvorba originálního obsahu na vaše sociální sítě, public relations, tištěné propagační materiály a mnoho dalšího.

Ematix services
Ematix services
Ematix services
Ematix services

PPC & SEO

Víte, kdy je největší šance, že klient koupí váš produkt? V okamžiku, kdy si o něm na internetu začíná vyhledávat informace. Člověk, který do internetového vyhledávače zadá například „levné outdoorové boty“ už to má v hlavě srovnané a ví, co chce nakoupit. Právě na takové klienty cílíme v rámci našich PPC a SEO kampaní. Pomocí online nástrojů zjistíme, jaké výrazy lidé vyhledávají, a na základě toho vytvoříme obsah, který těmto dotazům odpovídá.

 

Někteří klienti se nás ptají, zda je lepší SEO nebo PPC. Odpovídáme, že nejlepší je kombinace obojího, protože tyto dva nástroje mohou výrazně pomoci k vyšší vyhledávanosti vaší značky.

Potřebujete redesign a marketing?
Pojďme do toho společně!

Reference