Extherm PL rebranding:
Úspěšný redesign a posílení
značky Extherm PL

KLIENT

Woodcote Group a.s.

LOKALITA

Bratislava, whole Slovakia

ROK

2022 – projekt stále trvá

Vytvořili jsme originální vizuální styl, díky kterému se výrobky staly na trhu nepřehlédnutelnými

Rebranding    Obalový design

HLAVNÍ VÝZVA

Extherm je další značkou, spadající pod skupinu Woodcote. Extherm se zaměřuje na různorodý sortiment pro stavby (omítkové, fasádní a jiné materiály). Naším úkolem bylo vytvořit výrazný vizuální styl, který klienty okamžitě zaujme v záplavě jiných produktů v regálech prodejen.

Naše řešení

Tvorba produktových obalů

Pro design obalů jsme zvolili poněkud netradiční barvu, a to fialovou. Díky tomuto řešení produkty získaly originální vzhled a kreativním způsobem se tak odlišily od ostatního sortimentu na trhu. Fialová barva se stala klíčovým prvkem vizuální komunikace, a pevně se klientům vtiskla do podvědomí ve spojitosti se značkou Extherm. Pohráli jsme si i s grafickým provedením, a do designu obalů zapojili grafický prvek kruhů.

Naším cílem zde bylo označit každý výrobek vlastním symbolem, který by se časem zabydlel v myslích zákazníků a usnadnil jejich pojmenování – ať už v obchodě, nebo na stavbě. Při tvorbě produktového obalu jsme také zajistili, aby barva byla viditelná ze všech stran, takže lze poznat, o jaký výrobek se jedná, i když jsou produkty ve skladu položeny na sobě.

Propagační kampaň

Klient chtěl podpořit uvedení nových obalů na trh doprovodnými propagačními materiály. Vytvořili jsme tedy online kampaň, která byla spuštěna na webových stránkách, sociálních sítích a v newsletteru, a také informační plakáty pro prodejny. Součástí kampaně byl také menší čtyřstránkový leták, který měl za cíl vzdělat klienty a obsahoval krátké propagační informace ke každému balení.

 

Posledním krokem v naší kampani bylo vytvoření krátkých videospotů pro televize, umístěné na pobočkách. Cílem těchto videí bylo zvýšit povědomí o soukromých značkách a podpořit prodej konkrétních druhů zboží.

Co bude dál?

Těšíme se na další výzvy, které nás s touto značkou čekají! Zatím jsme pracovali jen na malé části produktů. Naším cílem je tvořit branding celého portfolia Woodcote, abychom vybudovali silnou značku, která bude schopna konkurovat na trhu a kterou si spotřebitel oblíbí. Chceme, aby si ji klienti tyto produkty zamilovali pro jejich snadné používání a rozpoznatelnost.

Potřebujete redesign a marketing?
Pojďme do toho společně!

Reference

Zobrazit další případové studie